Αποτελέσματα - Gillette Uni-league Θεσσαλονίκη Gillette Uni-League 2018/2019

Third place

ΟΜΙΛΟΣ Third place 1

η Αγωνιστική

8.5.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 3 : 1
flag DEPORTIVO LA CAGURIA

Semifinals

ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 1

η Αγωνιστική

8.5.2019 - 20:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 4 : 3 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 2

η Αγωνιστική

6.5.2019 - 21:00 ALL STAR KORDELIOU flag 5 : 4 flag LOS PALTEIROS

Final

ΟΜΙΛΟΣ Final 1

η Αγωνιστική

3.5.2019 - 11:00 SYKIES F.C flag 4 : 5 flag NEW YORK COLLEGE

Semifinals

ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 2

η Αγωνιστική

17.4.2019 - 21:00 NEW YORK COLLEGE flag 9 : 3 flag DEPORTIVO LA CAGURIA

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 4

η Αγωνιστική

16.4.2019 - 20:00 HOODWARRIORS flag 5 : 6 flag LOS PALTEIROS

Semifinals

ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 1

η Αγωνιστική

15.4.2019 - 22:00 SYKIES F.C flag 7 : 3 flag ZOLOFT
ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 2

η Αγωνιστική

15.4.2019 - 21:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 1 : 7 flag NEW YORK COLLEGE

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 3

η Αγωνιστική

15.4.2019 - 21:00 ΣΩΦΡΩΝΕΣ flag 1 : 20 flag ALL STAR KORDELIOU

Semifinals

ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 1

η Αγωνιστική

12.4.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 1 : 2 flag SYKIES F.C

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 1

η Αγωνιστική

12.4.2019 - 19:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 4 : 4 (0 : 0) flag ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

Last 16

ΟΜΙΛΟΣ Last 16 4

η Αγωνιστική

11.4.2019 - 21:00 ΑΪΤΑ FC flag 0 : 3 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ

Last 32

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 9

η Αγωνιστική

11.4.2019 - 20:00 LOS PALTEIROS flag 10 : 6 flag ΑΕΤΟΙ

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 1

η Αγωνιστική

8.4.2019 - 22:00 SYKIES F.C flag 7 : 2 flag LIPORNO
8.4.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 3 : 4 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ

Last 16

ΟΜΙΛΟΣ Last 16 6

η Αγωνιστική

8.4.2019 - 21:00 ALL STAR KORDELIOU flag 11 : 2 flag MEDITERRANEAN COLLEGE

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 3

η Αγωνιστική

8.4.2019 - 21:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 6 : 4 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA

Last 32

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 7

η Αγωνιστική

6.4.2019 - 18:00 ΑΪΤΑ FC flag 9 : 5 flag ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 1

η Αγωνιστική

5.4.2019 - 22:00 LIPORNO flag 3 : 8 flag SYKIES F.C

Last 32

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 2

η Αγωνιστική

5.4.2019 - 18:00 ΖΗΔΡΟΣ flag 3 : 7 flag ΠΥΡΣΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 5

η Αγωνιστική

4.4.2019 - 21:00 HOODWARRIORS flag 3 : 1 flag OMERTA

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 1

η Αγωνιστική

3.4.2019 - 22:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 4 : 6 flag ZOLOFT
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 3

η Αγωνιστική

3.4.2019 - 21:00 DEPORTIVO ALCOOLUNIA flag 1 : 3 flag DEPORTIVO LA CAGURIA

Last 32

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 4

η Αγωνιστική

3.4.2019 - 21:00 Scavengers flag 3 : 8 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 6

η Αγωνιστική

3.4.2019 - 19:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 5 : 4 flag ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 4

η Αγωνιστική

3.4.2019 - 19:00 ΠΕΡΟΥ flag 1 : 4 flag NEW YORK COLLEGE

Last 32

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 3

η Αγωνιστική

2.4.2019 - 20:00 flag 3 : 0 A/A flag
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 8

η Αγωνιστική

1.4.2019 - 21:00 ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ flag 2 : 1 flag VET FC

Last 16

ΟΜΙΛΟΣ Last 16 7

η Αγωνιστική

31.3.2019 - 21:00 LOS GRECOS flag 3 : 8 flag ΠΕΡΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 6

η Αγωνιστική

29.3.2019 - 20:00 ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ flag 1 : 10 flag ZOLOFT
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 3

η Αγωνιστική

28.3.2019 - 21:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 2 : 4 flag DEPORTIVO LA CAGURIA

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

1η Αγωνιστική

28.3.2019 - 21:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 5 : 5 flag HOODWARRIORS

2η Αγωνιστική

28.3.2019 - 21:00 Scavengers flag 7 : 1 flag K.F.C.

Last 16

ΟΜΙΛΟΣ Last 16 5

η Αγωνιστική

27.3.2019 - 22:00 ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ flag 2 : 9 flag NEW YORK COLLEGE
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 8

η Αγωνιστική

27.3.2019 - 00:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 0 : 3 A/A flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 7

η Αγωνιστική

24.3.2019 - 21:00 ΠΕΡΟΥ flag 11 : 6 flag LOS GRECOS
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 1

η Αγωνιστική

22.3.2019 - 22:00 LIPORNO flag 7 : 4 flag COMETAS
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 3

η Αγωνιστική

22.3.2019 - 19:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 4 : 2 flag ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 4

η Αγωνιστική

22.3.2019 - 18:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 2 : 3 flag Χαβαλένθια
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 6

η Αγωνιστική

21.3.2019 - 23:00 ZOLOFT flag 7 : 2 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 5

η Αγωνιστική

21.3.2019 - 22:00 NEW YORK COLLEGE flag 7 : 5 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 8

η Αγωνιστική

21.3.2019 - 22:00 DEPORTIVO ALCOOLUNIA flag 7 : 0 flag ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

6η Αγωνιστική

21.3.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 6 : 4 flag K.F.C.

Last 16

ΟΜΙΛΟΣ Last 16 1

η Αγωνιστική

20.3.2019 - 22:00 COMETAS flag 3 : 6 flag LIPORNO
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 2

η Αγωνιστική

20.3.2019 - 21:00 SYKIES F.C flag 3 : 0 A/A flag PARTOUZAN
ΟΜΙΛΟΣ Last 16 4

η Αγωνιστική

20.3.2019 - 21:00 Χαβαλένθια flag 2 : 8 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

5η Αγωνιστική

20.3.2019 - 20:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 4 : 6 flag Scavengers

4η Αγωνιστική

19.3.2019 - 21:00 ΚΡΙΚΚΟΣ flag 5 : 6 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

3η Αγωνιστική

19.3.2019 - 20:00 ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ flag 2 : 9 flag OMERTA

ΜΠΑΡΑΖ

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 6

η Αγωνιστική

18.3.2019 - 21:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 1 : 7 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 7

η Αγωνιστική

18.3.2019 - 21:00 ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ flag 4 : 1 flag ΑΕΤΟΙ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

3η Αγωνιστική

18.3.2019 - 20:00 ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ flag 0 : 3 A/A flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ

ΜΠΑΡΑΖ

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 8

η Αγωνιστική

18.3.2019 - 19:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 8 : 4 flag ΠΥΡΣΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 1

η Αγωνιστική

17.3.2019 - 21:00 LOS GRECOS flag 3 : 0 flag ΖΗΔΡΟΣ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

5η Αγωνιστική

17.3.2019 - 20:00 ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ flag 3 : 4 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

1η Αγωνιστική

15.3.2019 - 21:00 Scavengers flag 11 : 1 flag ΚΡΙΚΚΟΣ

ΜΠΑΡΑΖ

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 5

η Αγωνιστική

15.3.2019 - 18:00 PARTOUZAN flag 9 : 5 flag ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

7η Αγωνιστική

14.3.2019 - 21:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 6 : 5 flag K.F.C.

ΜΠΑΡΑΖ

ΟΜΙΛΟΣ Last 32 4

η Αγωνιστική

14.3.2019 - 20:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 6 : 1 flag VET FC
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 2

η Αγωνιστική

14.3.2019 - 17:00 ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ flag 9 : 4 flag ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ Last 32 3

η Αγωνιστική

13.3.2019 - 22:00 LIPORNO flag 4 : 1 flag ΓΛΑΡΟΙ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

7η Αγωνιστική

13.3.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 4 : 5 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

1η Αγωνιστική

12.3.2019 - 21:00 ALL STAR KORDELIOU flag 16 : 8 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

12.3.2019 - 21:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 3 : 0 A/A flag Shishaholics
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

2η Αγωνιστική

12.3.2019 - 00:00 ΒΔΞ flag 0 : 3 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

7.3.2019 - 23:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 4 : 10 flag LIPORNO
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

5η Αγωνιστική

7.3.2019 - 21:00 K.F.C. flag 3 : 4 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.3.2019 - 22:00 COMETAS flag 19 : 1 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

6.3.2019 - 22:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 6 : 6 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.3.2019 - 21:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 4 : 0 flag ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.3.2019 - 20:00 NEW YORK COLLEGE flag 9 : 3 flag ΖΗΔΡΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

5η Αγωνιστική

6.3.2019 - 20:00 LOS PALTEIROS flag 11 : 0 flag ΚΡΙΚΚΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.3.2019 - 19:00 DEPORTIVO ALCOOLUNIA flag 6 : 4 flag ΑΪΤΑ FC
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

3η Αγωνιστική

5.3.2019 - 22:00 Scavengers flag 14 : 5 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

2η Αγωνιστική

5.3.2019 - 21:00 ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ flag 6 : 6 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

5.3.2019 - 20:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 2 : 1 flag VET FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

4.3.2019 - 22:00 ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ flag 2 : 3 flag LOS GRECOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

4.3.2019 - 22:00 SYKIES F.C flag 7 : 2 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

4.3.2019 - 21:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 4 : 3 flag PARTOUZAN
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

4.3.2019 - 21:00 Shishaholics flag 8 : 4 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

5η Αγωνιστική

4.3.2019 - 21:00 ALL STAR KORDELIOU flag 7 : 5 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

4.3.2019 - 19:00 ΠΕΡΟΥ flag 14 : 3 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

3.3.2019 - 21:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 10 : 5 flag ΑΪΤΑ FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

1.3.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 4 : 5 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

1.3.2019 - 19:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 1 : 5 flag Χαβαλένθια
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

27.2.2019 - 22:00 COMETAS flag 13 : 6 flag ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

27.2.2019 - 21:00 ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ flag 5 : 8 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

27.2.2019 - 21:00 DEPORTIVO ALCOOLUNIA flag 8 : 5 flag LIPORNO
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

4η Αγωνιστική

27.2.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 7 : 5 flag Scavengers
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

27.2.2019 - 20:00 ΠΕΡΟΥ flag 4 : 4 flag ΠΥΡΣΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

27.2.2019 - 20:00 NEW YORK COLLEGE flag 8 : 1 flag ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

1η Αγωνιστική

27.2.2019 - 19:00 ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ flag 4 : 3 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

27.2.2019 - 18:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 2 : 6 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

4η Αγωνιστική

26.2.2019 - 22:00 ALL STAR KORDELIOU flag 10 : 3 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

26.2.2019 - 21:00 SYKIES F.C flag 10 : 5 flag ΓΛΑΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

6η Αγωνιστική

26.2.2019 - 20:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 4 : 6 flag ΚΡΙΚΚΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

5η Αγωνιστική

26.2.2019 - 20:00 DES BIGGEST BOYS flag 1 : 4 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

25.2.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 8 : 4 flag LOS GRECOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

25.2.2019 - 21:00 ΠΕΡΟΥ flag 7 : 7 flag Shishaholics
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

25.2.2019 - 20:00 KOURAYO VALLECANO flag 2 : 3 flag VET FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

25.2.2019 - 19:00 ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ flag 8 : 1 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

24.2.2019 - 20:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 2 : 0 flag ΖΗΔΡΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

24.2.2019 - 19:00 LOS GRECOS flag 6 : 3 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

22.2.2019 - 22:00 SYKIES F.C flag 15 : 3 flag ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

22.2.2019 - 22:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 7 : 5 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

22.2.2019 - 21:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 3 : 5 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA
22.2.2019 - 20:00 ΑΪΤΑ FC flag 3 : 11 flag LIPORNO
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

4η Αγωνιστική

22.2.2019 - 20:00 ΣΩΦΡΩΝΕΣ flag 6 : 6 flag OMERTA

1η Αγωνιστική

22.2.2019 - 20:00 DES BIGGEST BOYS flag 7 : 7 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

22.2.2019 - 18:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 3 : 4 flag PARTOUZAN
21.2.2019 - 21:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 11 : 1 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

3η Αγωνιστική

21.2.2019 - 20:00 ΚΡΙΚΚΟΣ flag 1 : 3 flag K.F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

21.2.2019 - 20:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 2 : 4 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

20.2.2019 - 20:00 ΓΛΑΡΟΙ flag 1 : 3 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

20.2.2019 - 19:00 Χαβαλένθια flag 3 : 0 flag VET FC
20.2.2019 - 19:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 5 : 3 flag KOURAYO VALLECANO
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

6η Αγωνιστική

20.2.2019 - 19:00 ΒΔΞ flag 3 : 6 flag Scavengers

2η Αγωνιστική

19.2.2019 - 22:00 LOS PALTEIROS flag 12 : 2 flag MEDITERRANEAN COLLEGE
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

19.2.2019 - 21:00 COMETAS flag 9 : 6 flag ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

18.2.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 9 : 3 flag ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Α

ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

14.2.2019 - 22:00 COMETAS flag 6 : 3 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA

6η Αγωνιστική

14.2.2019 - 18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ flag 0 : 3 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

14.2.2019 - 17:00 ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ flag 4 : 8 flag PARTOUZAN
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

13.2.2019 - 22:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 5 : 4 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ

6η Αγωνιστική

13.2.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 4 : 10 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

13.2.2019 - 21:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 3 : 3 flag NEW YORK COLLEGE
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

13.2.2019 - 19:00 KOURAYO VALLECANO flag 6 : 7 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

12.2.2019 - 21:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 8 : 12 flag COMETAS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

11.2.2019 - 20:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ flag 3 : 11 flag ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

11.2.2019 - 20:00 ΒΔΞ flag 3 : 4 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ

2η Αγωνιστική

9.2.2019 - 20:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 6 : 2 flag ΒΔΞ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

9.2.2019 - 20:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 5 : 3 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

9.2.2019 - 19:00 ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ flag 5 : 12 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ

6η Αγωνιστική

9.2.2019 - 17:00 ΚΡΙΚΚΟΣ flag 5 : 11 flag ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

8.2.2019 - 20:00 ΣΩΦΡΩΝΕΣ flag 5 : 7 flag ΑΕΤΟΙ

4η Αγωνιστική

8.2.2019 - 20:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 2 : 4 flag ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

7.2.2019 - 22:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 5 : 4 flag ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

6.2.2019 - 22:00 KOURAYO VALLECANO flag 3 : 0 flag ΙΕΚ ΑΛΦΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

5.2.2019 - 23:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 4 : 4 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA

5η Αγωνιστική

5.2.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 4 : 9 flag COMETAS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

4.2.2019 - 22:00 ALL STAR KORDELIOU flag 3 : 4 flag Shishaholics

4η Αγωνιστική

4.2.2019 - 21:00 SYKIES F.C flag 3 : 0 flag BABY LOONEY TUNES
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

4.2.2019 - 20:00 NEW YORK COLLEGE flag 12 : 8 flag ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

4.2.2019 - 19:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 18 : 2 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

3.2.2019 - 19:00 ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ flag 3 : 3 flag ΑΪΤΑ FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

3.2.2019 - 17:00 ΚΡΙΚΚΟΣ flag 0 : 3 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ

1η Αγωνιστική

2.2.2019 - 19:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 8 : 6 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ

2η Αγωνιστική

2.2.2019 - 18:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 4 : 3 flag ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

1.2.2019 - 19:00 ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ flag 3 : 3 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

31.1.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 18 : 5 flag ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

31.1.2019 - 21:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 10 : 1 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

31.1.2019 - 21:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 6 : 6 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

31.1.2019 - 20:00 DEPORTIVO ALCOOLUNIA flag 3 : 0 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

30.1.2019 - 20:00 NEW YORK COLLEGE flag 11 : 5 flag PARTOUZAN
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

30.1.2019 - 19:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 9 : 2 flag ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

30.1.2019 - 19:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 3 : 3 flag LOS GRECOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

29.1.2019 - 22:00 ZOLOFT flag 10 : 3 flag VILLAGERS F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

29.1.2019 - 21:00 COMETAS flag 5 : 2 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ

5η Αγωνιστική

29.1.2019 - 20:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 0 : 12 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

29.1.2019 - 19:00 ΓΛΑΡΟΙ flag 4 : 2 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

28.1.2019 - 22:00 LIPORNO flag 10 : 10 flag Shishaholics

1η Αγωνιστική

28.1.2019 - 20:00 SYKIES F.C flag 9 : 5 flag Χαβαλένθια
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

27.1.2019 - 21:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 15 : 9 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

27.1.2019 - 17:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 10 : 2 flag ΚΡΙΚΚΟΣ

7η Αγωνιστική

26.1.2019 - 19:00 ΒΔΞ flag 1 : 2 flag ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

26.1.2019 - 19:00 ΖΗΔΡΟΣ flag 3 : 3 flag ΑΪΤΑ FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

26.1.2019 - 18:00 ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ flag 2 : 6 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

26.1.2019 - 17:00 ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ flag 3 : 4 flag ΠΕΡΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

25.1.2019 - 21:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 5 : 5 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

24.1.2019 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 0 : 6 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
24.1.2019 - 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ flag 2 : 31 flag COMETAS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

24.1.2019 - 21:00 ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ flag 11 : 2 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

24.1.2019 - 20:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 6 : 3 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

24.1.2019 - 20:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ flag 4 : 13 flag ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

24.1.2019 - 19:00 K.F.C. flag 8 : 1 flag EL DIABLOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

23.1.2019 - 21:00 DES BIGGEST BOYS flag 2 : 19 flag NEW YORK COLLEGE

1η Αγωνιστική

23.1.2019 - 21:00 LOS GRECOS flag 6 : 1 flag ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

23.1.2019 - 21:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 7 : 4 flag ΙΕΚ ΑΛΦΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

22.1.2019 - 20:00 ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ flag 2 : 7 flag VILLAGERS F.C.

2η Αγωνιστική

22.1.2019 - 19:00 ΓΛΑΡΟΙ flag 7 : 7 flag VET FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

21.1.2019 - 22:00 BABY LOONEY TUNES flag 3 : 9 flag Shishaholics
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

21.1.2019 - 22:00 ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ flag 2 : 2 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

21.1.2019 - 21:00 LIPORNO flag 3 : 4 flag Χαβαλένθια

8η Αγωνιστική

21.1.2019 - 20:00 SYKIES F.C flag 6 : 2 flag ALL STAR KORDELIOU
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

21.1.2019 - 19:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 10 : 4 flag KOURAYO VALLECANO
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

20.1.2019 - 19:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 8 : 1 flag ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

19.1.2019 - 19:00 ΠΕΡΟΥ flag 5 : 4 flag ΑΪΤΑ FC

6η Αγωνιστική

19.1.2019 - 18:00 ΖΗΔΡΟΣ flag 10 : 1 flag K.F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

19.1.2019 - 18:00 ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ flag 7 : 1 flag LIMASSOLISTA
19.1.2019 - 17:00 ΒΔΞ flag 4 : 3 flag ΚΡΙΚΚΟΣ

7η Αγωνιστική

19.1.2019 - 17:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 2 : 4 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

17.1.2019 - 22:00 LOS PALTEIROS flag 7 : 7 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ

2η Αγωνιστική

17.1.2019 - 21:00 COMETAS flag 16 : 8 flag HOODWARRIORS

1η Αγωνιστική

17.1.2019 - 20:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 0 : 8 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

17.1.2019 - 20:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 8 : 2 flag ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

17.1.2019 - 19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ flag 1 : 9 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

16.1.2019 - 22:00 ΙΕΚ ΑΛΦΑ flag 12 : 6 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

16.1.2019 - 20:00 NEW YORK COLLEGE flag 8 : 6 flag ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C

6η Αγωνιστική

16.1.2019 - 19:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 7 : 1 flag ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ

5η Αγωνιστική

16.1.2019 - 19:00 LOS GRECOS flag 7 : 5 flag PARTOUZAN
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

16.1.2019 - 19:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 6 : 3 flag ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

15.1.2019 - 21:00 ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ flag 8 : 3 flag VET FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

14.1.2019 - 22:00 SYKIES F.C flag 9 : 8 flag LIPORNO

9η Αγωνιστική

14.1.2019 - 21:00 BABY LOONEY TUNES flag 14 : 9 flag ALL STAR KORDELIOU

7η Αγωνιστική

14.1.2019 - 21:00 Shishaholics flag 7 : 7 flag Χαβαλένθια
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

13.1.2019 - 19:00 LOS IRMANS flag 0 : 3 flag EL DIABLOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

13.1.2019 - 19:00 ΚΡΙΚΚΟΣ flag 7 : 7 flag ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ

7η Αγωνιστική

13.1.2019 - 18:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 6 : 1 flag LIMASSOLISTA

1η Αγωνιστική

13.1.2019 - 14:00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 5 : 5 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ

3η Αγωνιστική

12.1.2019 - 19:00 ΒΔΞ flag 1 : 5 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

12.1.2019 - 19:00 ΠΕΡΟΥ flag 5 : 5 flag K.F.C.

4η Αγωνιστική

12.1.2019 - 18:00 ΖΗΔΡΟΣ flag 2 : 4 flag ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

11.1.2019 - 20:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 9 : 3 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

8.1.2019 - 22:00 ΓΛΑΡΟΙ flag 10 : 6 flag ZOLOFT
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

16.12.2018 - 20:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 2 : 4 flag ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

16.12.2018 - 20:00 K.F.C. flag 1 : 8 flag ΑΪΤΑ FC

2η Αγωνιστική

16.12.2018 - 19:00 ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ flag 9 : 2 flag EL DIABLOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

15.12.2018 - 20:00 LIMASSOLISTA flag 1 : 15 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ

3η Αγωνιστική

15.12.2018 - 18:00 ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ flag 4 : 0 flag ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

14.12.2018 - 19:00 ΖΗΔΡΟΣ flag 1 : 4 flag ΠΕΡΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

13.12.2018 - 21:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ flag 1 : 6 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

13.12.2018 - 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ flag 2 : 11 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

12.12.2018 - 22:00 LOS GRECOS flag 1 : 5 flag ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

12.12.2018 - 22:00 PHANTOM flag 0 : 3 flag OMERTA
12.12.2018 - 22:00 ΙΕΚ ΑΛΦΑ flag 6 : 5 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ

1η Αγωνιστική

12.12.2018 - 21:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 9 : 3 flag LARISSA UNITED

4η Αγωνιστική

12.12.2018 - 20:00 KOURAYO VALLECANO flag 9 : 5 flag ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

12.12.2018 - 19:00 DES BIGGEST BOYS flag 4 : 6 flag ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ

1η Αγωνιστική

12.12.2018 - 19:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 5 : 2 flag PARTOUZAN
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

11.12.2018 - 22:00 ZOLOFT flag 6 : 3 flag VET FC

6η Αγωνιστική

11.12.2018 - 22:00 Scavengers flag 5 : 4 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

11.12.2018 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 9 : 3 flag MEDITERRANEAN COLLEGE

5η Αγωνιστική

11.12.2018 - 21:00 DEPORTIVO ALCOOLUNIA flag 4 : 1 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

11.12.2018 - 20:00 RIZLA FC flag 3 : 0 A/A flag ALOKIN F.C.

5η Αγωνιστική

11.12.2018 - 20:00 ΓΛΑΡΟΙ flag 4 : 8 flag VILLAGERS F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

10.12.2018 - 21:00 BABY LOONEY TUNES flag 3 : 4 flag LIPORNO
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

10.12.2018 - 20:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 4 : 3 flag ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

10.12.2018 - 20:00 ALL STAR KORDELIOU flag 3 : 7 flag Χαβαλένθια

5η Αγωνιστική

10.12.2018 - 19:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 A/A flag SYKIES F.C
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

9.12.2018 - 21:00 ΠΕΡΟΥ flag 12 : 1 flag EL DIABLOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

9.12.2018 - 20:00 ΚΡΙΚΚΟΣ flag 1 : 12 flag Αθλητική Ενωση Νεπάλ
9.12.2018 - 19:00 ΟΧΗΜΑΤΙΕΣ flag 7 : 3 flag ΒΟΥΡΛΙΣΜΕΝΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

9.12.2018 - 18:00 ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ flag 14 : 3 flag K.F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

9.12.2018 - 17:00 ΒΔΞ flag 3 : 1 flag ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

8.12.2018 - 19:00 LOS IRMANS flag 4 : 11 flag ΑΪΤΑ FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

8.12.2018 - 18:00 ΠΕΝΗΝΤΑΕΥΡΟΙ flag 9 : 1 flag LIMASSOLISTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

7.12.2018 - 18:00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ flag 2 : 15 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.12.2018 - 22:00 ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 7 : 10 flag COMETAS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

6.12.2018 - 22:00 Scavengers flag 3 : 0 A/A flag ALOKIN F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.12.2018 - 21:00 LOS PALTEIROS flag 9 : 4 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

6.12.2018 - 20:00 ΠΥΡΣΟΣ flag 4 : 4 flag ΑΕΤΟΙ

7η Αγωνιστική

6.12.2018 - 19:00 ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 8 : 1 flag AMC TOURISTS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

5.12.2018 - 22:00 LOS GRECOS flag 3 : 11 flag NEW YORK COLLEGE
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

5.12.2018 - 22:00 DEPORTIVO LA CAGURIA flag 5 : 5 flag ΙΕΚ ΑΛΦΑ
5.12.2018 - 20:00 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 8 : 2 flag LARISSA UNITED
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

5.12.2018 - 19:00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 10 : 1 flag DES BIGGEST BOYS

5η Αγωνιστική

5.12.2018 - 18:00 ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ flag 4 : 3 flag ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

4.12.2018 - 22:00 ZOLOFT flag 10 : 3 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

4.12.2018 - 21:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΣΙΑΣ flag 3 : 14 flag ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ

7η Αγωνιστική

4.12.2018 - 20:00 MEDITERRANEAN COLLEGE flag 4 : 8 flag DEPORTIVO ALCOOLUNIA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

6η Αγωνιστική

4.12.2018 - 20:00 VET FC flag 4 : 5 flag VILLAGERS F.C.

4η Αγωνιστική

4.12.2018 - 19:00 RIZLA FC flag 2 : 11 flag ΓΛΑΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

9η Αγωνιστική

3.12.2018 - 22:00 SYKIES F.C flag 10 : 4 flag Shishaholics
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

3.12.2018 - 22:00 KOURAYO VALLECANO flag 14 : 4 flag OMERTA
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

3.12.2018 - 21:00 LIPORNO flag 7 : 1 flag ALL STAR KORDELIOU
3.12.2018 - 20:00 BABY LOONEY TUNES flag 7 : 5 flag Χαβαλένθια

5η Αγωνιστική

- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ flag 0 : 3 flag Χαβαλένθια
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

5η Αγωνιστική

- ΑΪΤΑ FC flag 3 : 0 flag EL DIABLOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 flag Χαβαλένθια

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

3η Αγωνιστική

- LOS PALTEIROS flag 3 : 0 flag ΒΔΞ

4η Αγωνιστική

- MEDITERRANEAN COLLEGE flag 3 : 0 flag ΒΔΞ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Α

ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

- ΖΗΔΡΟΣ flag 3 : 0 flag EL DIABLOS

5η Αγωνιστική

- LOS IRMANS flag 0 : 3 flag K.F.C.

4η Αγωνιστική

- LOS IRMANS flag 0 : 3 flag ΠΕΡΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

- AMC TOURISTS flag 0 : 3 flag ΑΕΤΟΙ

4η Αγωνιστική

- VODKA JUNIORS flag 0 : 3 flag ΑΕΤΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

- LOS IRMANS flag 0 : 3 flag ΖΗΔΡΟΣ

3η Αγωνιστική

- LOS IRMANS flag 0 : 3 flag ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

- ΒΔΞ flag 3 : 0 flag LIMASSOLISTA

2η Αγωνιστική

- ΚΡΙΚΚΟΣ flag 3 : 0 flag LIMASSOLISTA

3η Αγωνιστική

- ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ flag 3 : 0 flag LIMASSOLISTA

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Β

ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

- Αθλητική Ενωση Νεπάλ flag 0 : 3 flag PARTOUZAN

1η Αγωνιστική

- Αθλητική Ενωση Νεπάλ flag 0 : 3 flag ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

- ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ flag 0 : 3 flag ΓΛΑΡΟΙ
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

- KOURAYO VALLECANO flag 0 : 3 A/A flag Χαβαλένθια
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

- NEW YORK COLLEGE flag 3 : 0 flag VILLAGERS F.C.

1η Αγωνιστική

- VILLAGERS F.C. flag 0 : 3 flag ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ

3η Αγωνιστική

- VILLAGERS F.C. flag 0 : 3 flag ΖΗΔΡΟΣ
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

3η Αγωνιστική

- ALL STAR KORDELIOU flag 3 : 0 flag DES BIGGEST BOYS

4η Αγωνιστική

- ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ flag 3 : 0 flag DES BIGGEST BOYS
ΟΜΙΛΟΣ B ΟΜΙ

7η Αγωνιστική

- ΒΔΞ flag 0 : 3 flag ΚΡΙΚΚΟΣ

1η Αγωνιστική

- ΒΔΞ flag 0 : 3 flag K.F.C.
ΟΜΙΛΟΣ Α ΟΜΙ

2η Αγωνιστική

- DES BIGGEST BOYS flag 0 : 3 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ

GILLETTE UNILEΑGUE ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΑΣΗ Α

ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ flag 0 : 3 flag ALL STAR KORDELIOU

2η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 flag Shishaholics

4η Αγωνιστική

- ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ flag 0 : 3 flag Shishaholics

6η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 flag BABY LOONEY TUNES

8η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 flag LIPORNO

9η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 flag ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

7η Αγωνιστική

- SYKIES F.C flag 3 : 0 flag ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

8η Αγωνιστική

- BABY LOONEY TUNES flag 3 : 0 flag ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

1η Αγωνιστική

- LIPORNO flag 3 : 0 flag ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ Jrs flag 0 : 3 flag ALL STAR KORDELIOU
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

- Scavengers flag 0 : 3 flag ZOLOFT

5η Αγωνιστική

- RIZLA FC flag 0 : 3 flag ZOLOFT

2η Αγωνιστική

- Scavengers flag 3 : 0 flag RIZLA FC

3η Αγωνιστική

- Scavengers flag 0 : 3 flag ΓΛΑΡΟΙ

7η Αγωνιστική

- ΓΛΑΡΟΙ flag 3 : 0 flag ALOKIN F.C.

1η Αγωνιστική

- ZOLOFT flag 3 : 0 flag ALOKIN F.C.

3η Αγωνιστική

- ALOKIN F.C. flag 0 : 3 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ

7η Αγωνιστική

- Scavengers flag 0 : 3 flag VET FC

1η Αγωνιστική

- RIZLA FC flag 0 : 3 flag VET FC

7η Αγωνιστική

- RIZLA FC flag 0 : 3 flag ΛΗΜΝΙΩΤΕΣ

4η Αγωνιστική

- ALOKIN F.C. flag 0 : 3 flag VET FC
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

3η Αγωνιστική

- KOURAYO VALLECANO flag 3 : 0 flag LARISSA UNITED
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

4η Αγωνιστική

- DES BIGGEST BOYS flag 0 : 3 flag LOS GRECOS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

- PHANTOM flag 0 : 3 flag LARISSA UNITED

2η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΑΛΦΑ flag 3 : 0 flag LARISSA UNITED

4η Αγωνιστική

- ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ flag 3 : 0 flag LARISSA UNITED

6η Αγωνιστική

- OMERTA flag 3 : 0 flag LARISSA UNITED

1η Αγωνιστική

- PHANTOM flag 0 : 3 flag ΙΕΚ ΑΛΦΑ

2η Αγωνιστική

- PHANTOM flag 0 : 3 flag ΜΠΕΚΡΟΚΑΝΑΤΕΣ

4η Αγωνιστική

- DEPORTIVO LA CAGURIA flag 3 : 0 flag PHANTOM

5η Αγωνιστική

- KOURAYO VALLECANO flag 3 : 0 flag PHANTOM

6η Αγωνιστική

- ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ flag 3 : 0 flag PHANTOM
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

- Scavengers flag 0 : 3 flag VILLAGERS F.C.

3η Αγωνιστική

- RIZLA FC flag 0 : 3 flag VILLAGERS F.C.

2η Αγωνιστική

- ALOKIN F.C. flag 0 : 3 flag VILLAGERS F.C.
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

2η Αγωνιστική

- ΛΑΦΡΙΔΕΣ flag 0 : 3 flag PARTOUZAN

6η Αγωνιστική

- ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C flag 0 : 3 flag PARTOUZAN

5η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 3 : 0 flag ΛΑΦΡΙΔΕΣ

6η Αγωνιστική

- DES BIGGEST BOYS flag 3 : 0 flag ΛΑΦΡΙΔΕΣ

7η Αγωνιστική

- LOS GRECOS flag 3 : 0 flag ΛΑΦΡΙΔΕΣ

1η Αγωνιστική

- NEW YORK COLLEGE flag 3 : 0 flag ΛΑΦΡΙΔΕΣ

3η Αγωνιστική

- ΛΑΦΡΙΔΕΣ flag 0 : 3 flag ΟΙ ΤΡΟΜΠΕΣ

7η Αγωνιστική

- ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ flag 3 : 0 flag ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C

1η Αγωνιστική

- DES BIGGEST BOYS flag 3 : 0 flag ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C

3η Αγωνιστική

- DES BIGGEST BOYS flag 0 : 3 flag PARTOUZAN

4η Αγωνιστική

- ΛΑΦΡΙΔΕΣ flag 0 : 3 flag ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΟΙ F.C
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

7η Αγωνιστική

- ΠΙΑΣΤΟΝ ΒΙΛΛΑ flag 3 : 0 flag HOODWARRIORS

6η Αγωνιστική

- ΜΑΥΡΟΚΟΚΚΙΝΟΙ flag 3 : 0 flag HOODWARRIORS
ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

1η Αγωνιστική

- ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ flag 3 : 0 flag AMC TOURISTS

6η Αγωνιστική

- ΠΥΡΣΟΣ flag 3 : 0 flag VODKA JUNIORS

7η Αγωνιστική

- ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ flag 3 : 0 flag VODKA JUNIORS

1η Αγωνιστική

- ΤΑ ΨΑΑΚΙΑ flag 3 : 0 flag VODKA JUNIORS

2η Αγωνιστική

- ΛΕΥΚΟΙ ΟΔΟΙΠΟΡΟΙ flag 3 : 0 flag VODKA JUNIORS

3η Αγωνιστική

- AMC TOURISTS flag 3 : 0 flag VODKA JUNIORS

4η Αγωνιστική

- AMC TOURISTS flag 0 : 3 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ

5η Αγωνιστική

- VODKA JUNIORS flag 0 : 3 flag ΣΩΦΡΩΝΕΣ
- ΠΥΡΣΟΣ flag 3 : 0 flag AMC TOURISTS

6η Αγωνιστική

- ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ flag 3 : 0 flag AMC TOURISTS

Last 16

ΟΜΙΛΟΣ Last 16 2

η Αγωνιστική

- PARTOUZAN flag 0 : 3 A/A flag SYKIES F.C
Αθήνα Θεσσαλονίκη
Action24 Alpha989 EnLefko HitFM Chillout GB Times Europeone
Ρέθυμνο Ηράκλειο
NeaTVKritis     Rethymno Sports     NeaTVKritis HitFM
Χαλκίδα Πάτρα
stargrey starsports       Sport FM Patras   Galaxy
Καβάλα Ιωάννινα
Capital 107 FM Cosmos 92,6 FM SUPER FM   I-TV   NRG   Melody   ΠΡΩΙΝΑ ΝΕΑ
Βόλος Λαμία
    OnVolos   Sport FM Volos   Kiss FM Volos lamiastar   SporNews90.1   starsports