Αποτελέσματα - Gillette Uni-League Βόλος Gillette Uni-League 2018/2019

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 2

η Αγωνιστική

9.4.2019 - 21:00 MAGICIANS flag 5 : 2
flag ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 3

η Αγωνιστική

9.4.2019 - 20:00 ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 2 : 4 flag ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 4

η Αγωνιστική

4.4.2019 - 21:00 ΠΑΣΟΚ flag 5 : 4 flag LOS BUCANEROS
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 1

η Αγωνιστική

4.4.2019 - 21:00 ALEX flag 9 : 0 flag LOS PEPES
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 2

η Αγωνιστική

3.4.2019 - 20:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 3 : 5 flag MAGICIANS
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 3

η Αγωνιστική

2.4.2019 - 20:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 4 : 4 (0 : 0) flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

GILLETTE UNILEΑGUE ΒΟΛΟΥ ΦΑΣΗ Α

ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΙΛΟ

13η Αγωνιστική

28.3.2019 - 20:00 LOS BUCANEROS flag 1 : 5 flag MAGICIANS

3η Αγωνιστική

27.3.2019 - 20:00 ΠΑΣΟΚ flag 6 : 3 flag HANNIBAL FC

1η Αγωνιστική

27.3.2019 - 20:00 ALEX flag 11 : 2 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

2η Αγωνιστική

26.3.2019 - 20:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 2 : 12 flag MAGICIANS

14η Αγωνιστική

22.3.2019 - 20:00 ALEX flag 16 : 4 flag ΠΑΣΟΚ

1η Αγωνιστική

21.3.2019 - 21:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 15 : 2 flag LOS PEPES

6η Αγωνιστική

21.3.2019 - 20:00 BRIOS UNITED flag 4 : 4 flag HANNIBAL FC

10η Αγωνιστική

20.3.2019 - 21:00 HANNIBAL FC flag 6 : 6 flag LOS BUCANEROS

6η Αγωνιστική

18.3.2019 - 22:00 ΠΑΣΟΚ flag 5 : 8 flag MAGICIANS

11η Αγωνιστική

18.3.2019 - 21:00 ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 1 : 5 flag LOS BUCANEROS

5η Αγωνιστική

15.3.2019 - 22:00 ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 4 : 3 flag FUMA FC

8η Αγωνιστική

14.3.2019 - 21:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 8 : 10 flag ΠΑΣΟΚ

2η Αγωνιστική

14.3.2019 - 20:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 5 : 8 flag LOS BUCANEROS

12η Αγωνιστική

13.3.2019 - 20:00 HANNIBAL FC flag 2 : 5 flag MAGICIANS

8η Αγωνιστική

13.3.2019 - 20:00 BRIOS UNITED flag 4 : 3 flag LOS PEPES

12η Αγωνιστική

7.3.2019 - 20:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 7 : 1 flag FUMA FC
6.3.2019 - 20:00 ALEX flag 18 : 1 flag ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC

14η Αγωνιστική

6.3.2019 - 20:00 ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 5 : 3 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

5η Αγωνιστική

5.3.2019 - 20:00 ΠΑΣΟΚ flag 2 : 2 flag LOS PEPES

8η Αγωνιστική

27.2.2019 - 20:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 1 : 2 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

4η Αγωνιστική

27.2.2019 - 20:00 ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 4 : 3 flag HANNIBAL FC

10η Αγωνιστική

27.2.2019 - 20:00 GLAC TEAM flag 2 : 6 flag LOS PEPES

11η Αγωνιστική

26.2.2019 - 22:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 5 : 3 flag BRIOS UNITED

3η Αγωνιστική

26.2.2019 - 21:00 ALEX flag 12 : 1 flag FUMA FC

13η Αγωνιστική

22.2.2019 - 21:00 ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 7 : 5 flag LOS PEPES

15η Αγωνιστική

21.2.2019 - 22:00 ΠΑΣΟΚ flag 7 : 1 flag BRIOS UNITED

10η Αγωνιστική

21.2.2019 - 21:00 ALEX flag 11 : 1 flag ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ

3η Αγωνιστική

21.2.2019 - 20:00 ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 0 : 3 flag LOS BUCANEROS

2η Αγωνιστική

20.2.2019 - 21:00 ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 10 : 2 flag FUMA FC

14η Αγωνιστική

20.2.2019 - 20:00 ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 5 : 7 flag GLAC TEAM

1η Αγωνιστική

20.2.2019 - 19:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 5 : 2 flag HANNIBAL FC

4η Αγωνιστική

19.2.2019 - 20:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 2 : 14 flag MAGICIANS

11η Αγωνιστική

15.2.2019 - 20:00 HANNIBAL FC flag 3 : 0 flag LOS PEPES

7η Αγωνιστική

14.2.2019 - 20:00 BRIOS UNITED flag 6 : 8 flag LOS BUCANEROS

10η Αγωνιστική

13.2.2019 - 20:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 11 : 3 flag ΠΑΣΟΚ

11η Αγωνιστική

12.2.2019 - 21:00 GLAC TEAM flag 0 : 6 flag MAGICIANS

7η Αγωνιστική

12.2.2019 - 20:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 5 : 3 flag ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ

12η Αγωνιστική

8.2.2019 - 20:00 ΠΑΣΟΚ flag 4 : 1 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

5η Αγωνιστική

7.2.2019 - 21:00 ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 7 : 5 flag LOS BUCANEROS

14η Αγωνιστική

7.2.2019 - 20:00 ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 2 : 2 flag FUMA FC

2η Αγωνιστική

7.2.2019 - 20:00 ALEX flag 15 : 1 flag BRIOS UNITED

4η Αγωνιστική

5.2.2019 - 20:00 ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 6 : 5 flag LOS PEPES

5η Αγωνιστική

31.1.2019 - 21:00 ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 4 : 19 flag MAGICIANS

4η Αγωνιστική

30.1.2019 - 21:00 BRIOS UNITED flag 3 : 5 flag FUMA FC

6η Αγωνιστική

30.1.2019 - 20:00 ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 1 : 5 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

1η Αγωνιστική

26.1.2019 - 21:00 ΠΑΣΟΚ flag 6 : 3 flag FUMA FC

7η Αγωνιστική

24.1.2019 - 20:00 ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 4 : 10 flag MAGICIANS

5η Αγωνιστική

23.1.2019 - 20:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 6 : 3 flag ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ

15η Αγωνιστική

17.1.2019 - 21:00 ALEX flag 14 : 0 flag ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ

14η Αγωνιστική

16.1.2019 - 20:00 ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 1 : 0 flag BRIOS UNITED

7η Αγωνιστική

15.1.2019 - 21:00 ΠΑΣΟΚ flag 7 : 3 flag MAGNIFICENT-6

6η Αγωνιστική

15.1.2019 - 20:00 ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 7 : 3 flag ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC

7η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 3 : 10 flag ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC

13η Αγωνιστική

- ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 6 : 3 flag BRIOS UNITED

15η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 4 : 9 flag HANNIBAL FC

1η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 0 : 3 flag LOS BUCANEROS

2η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 0 : 3 flag LOS PEPES

3η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 0 : 3 flag MAGICIANS

4η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 2 : 5 flag MAGNIFICENT-6

12η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 0 : 3 flag BRIOS UNITED

13η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 0 : 3 flag FUMA FC

3η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 9 : 3 flag MAGNIFICENT-6

11η Αγωνιστική

- ALEX flag 3 : 0 flag ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ

15η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 0 : 3 flag FUMA FC

1η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 4 : 8 flag GLAC TEAM

2η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 0 : 3 flag HANNIBAL FC

6η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

5η Αγωνιστική

- ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 3 : 0 flag GLAC TEAM

3η Αγωνιστική

- ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 4 : 6 flag LOS PEPES

8η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 3 : 0 flag ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ

9η Αγωνιστική

- ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 2 : 3 flag ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ

5η Αγωνιστική

- ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

13η Αγωνιστική

- ALEX flag 15 : 3 flag ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ

4η Αγωνιστική

- ALEX flag 3 : 0 flag GLAC TEAM

5η Αγωνιστική

- BRIOS UNITED flag 3 : 0 flag GLAC TEAM

6η Αγωνιστική

- FUMA FC flag 3 : 0 flag GLAC TEAM

5η Αγωνιστική

- ALEX flag 3 : 0 flag HANNIBAL FC

7η Αγωνιστική

- FUMA FC flag 4 : 3 flag HANNIBAL FC

8η Αγωνιστική

- GLAC TEAM flag 11 : 6 flag HANNIBAL FC

6η Αγωνιστική

- ALEX flag 14 : 0 flag LOS BUCANEROS

8η Αγωνιστική

- FUMA FC flag 3 : 7 flag LOS BUCANEROS

9η Αγωνιστική

- GLAC TEAM flag 0 : 3 flag LOS BUCANEROS

7η Αγωνιστική

- ALEX flag 3 : 1 flag LOS PEPES

12η Αγωνιστική

- LOS BUCANEROS flag 7 : 6 flag LOS PEPES

8η Αγωνιστική

- ALEX flag 7 : 7 flag MAGICIANS

9η Αγωνιστική

- BRIOS UNITED flag 0 : 15 flag MAGICIANS

10η Αγωνιστική

- FUMA FC flag 2 : 12 flag MAGICIANS

9η Αγωνιστική

- FUMA FC flag 2 : 4 flag LOS PEPES

13η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 3 : 0 flag GLAC TEAM

14η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 7 : 4 flag HANNIBAL FC

15η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 12 : 4 flag LOS BUCANEROS

14η Αγωνιστική

- LOS PEPES flag 5 : 13 flag MAGICIANS

9η Αγωνιστική

- ALEX flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

10η Αγωνιστική

- BRIOS UNITED flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

11η Αγωνιστική

- FUMA FC flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

12η Αγωνιστική

- GLAC TEAM flag 0 : 0 flag MAGNIFICENT-6

13η Αγωνιστική

- HANNIBAL FC flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

14η Αγωνιστική

- LOS BUCANEROS flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

15η Αγωνιστική

- LOS PEPES flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

1η Αγωνιστική

- MAGICIANS flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

9η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 3 : 0 flag ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ

10η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 0 : 3 flag ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ

11η Αγωνιστική

- ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ FC flag 3 : 0 flag ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ

12η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 9 : 11 flag ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ

13η Αγωνιστική

- ΠΑΣΟΚ flag 3 : 0 flag ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ

1η Αγωνιστική

- ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 7 : 2 flag BRIOS UNITED

2η Αγωνιστική

- ΠΑΣΟΚ flag 5 : 0 flag GLAC TEAM

4η Αγωνιστική

- ΠΑΣΟΚ flag 3 : 7 flag LOS BUCANEROS

11η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 0 : 3 flag ΠΑΣΟΚ

9η Αγωνιστική

- ΙΕΚ ΔΗΜΗΤΡΑ flag 5 : 12 flag ΠΑΣΟΚ

8η Αγωνιστική

- ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

4η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 6 : 4 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

6η Αγωνιστική

- ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 0 : 3 flag LOS PEPES

3η Αγωνιστική

- ΣΠΑΛΛΑΓΚΕΣ flag 7 : 0 flag GLAC TEAM

10η Αγωνιστική

- ΟΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ flag 0 : 3 flag ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ

3η Αγωνιστική

- ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 3 : 0 flag BRIOS UNITED

7η Αγωνιστική

- ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 5 : 2 flag GLAC TEAM

9η Αγωνιστική

- ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 6 : 3 flag HANNIBAL FC

15η Αγωνιστική

- ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 0 : 3 flag MAGICIANS

2η Αγωνιστική

- ΤΑΠΑΛΤΑΣΑΡΟΙ flag 3 : 0 flag MAGNIFICENT-6

Quarterfinals

ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 1

η Αγωνιστική

- LOS PEPES flag 0 : 3 flag ALEX
ΟΜΙΛΟΣ Quarterfinals 4

η Αγωνιστική

- LOS BUCANEROS flag 3 : 4 flag ΠΑΣΟΚ

Semifinals

ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 1

η Αγωνιστική

- ΑΜΠΑΛΕΝΘΙΑ flag 0 : 9 flag MAGICIANS
ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 2

η Αγωνιστική

- ΠΑΣΟΚ flag 0 : 3 flag ALEX
ΟΜΙΛΟΣ Semifinals 1

η Αγωνιστική

- HANNIBAL FC flag 5 : 8 flag BRIOS UNITED
Αθήνα Θεσσαλονίκη
Action24 Alpha989 EnLefko HitFM Chillout GB Times Europeone
Ρέθυμνο Ηράκλειο
NeaTVKritis     Rethymno Sports     NeaTVKritis HitFM
Χαλκίδα Πάτρα
stargrey starsports       Sport FM Patras   Galaxy
Καβάλα Ιωάννινα
Capital 107 FM Cosmos 92,6 FM SUPER FM   I-TV   NRG   Melody   ΠΡΩΙΝΑ ΝΕΑ
Βόλος Λαμία
    OnVolos   Sport FM Volos   Kiss FM Volos lamiastar   SporNews90.1   starsports